Certyfikaty

rzetelna firma

 

sklepolandia

 

 

 

Producenci

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

APPLE IPHONE 5 16GB

Premiera nowego iPhone'a jest wyczekiwanym wydarzeniem branży telekomunikacyjnej każdego roku. Pora wziąć pod lupę najnowszy model iPhone 5 16GB. Sprawdzimy, czy zasługuje na zrobienie mu miejsca w waszej kieszeni.


Tego typu telefony trudno sklasyfikować - dla jednych jest to telefon, który spełnia wszystkie wymagania, dla innych jest brzydkim, drogim telefonem zupełnie nie wartym rozgłosu i ceny, które mu towarzyszą. Z pewnością firma Apple zasługuje na duży plus pod jednym względem - dążenie do doskonałości swoich produktów jest ich niewątpliwym atutem.


Pierwsze wrażenie dotyczące telefonu bywa mylące - niewielka waga zdaje się podkreślać zabawkowy charakter produktu. Materiały, z których został wykonany budzą jednak respekt i poczucie luksusu - wysokiej jakości aluminium i szklany ekran dają wrażenie solidności i dobrego wykonania. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej jest uosobieniem elegancji i subtelności.


Kolejnym aspektem, który niewątpliwie cieszy oko użytkownika to grubość telefonu. Samo określenie jest tutaj jednak grubo przesadzone. Nasz iPhone 5 w porównaniu do poprzedzającej go "Czwórki" jest szczuplejszy, przez co wygodniej leży w dłoni czy kieszeni. Duży, czterocalowy ekran telefonu może niektórym przeszkadzać. Obsługa telefonu jedną ręką może być problematyczna dla niektórych użytkowników.


Pod względem pisania i użyteczności nowego ekranu muszę stwierdzić, że nieco inaczej ułożone zostały ekranowe klawisze, przez co na początku można popełniać pewne błędy podczas redagowania wiadomości. Żywe kolory i doskonała jakość obrazu gwarantują nam doskonałą jakość w oglądaniu zdjęć i filmów na telefonie. Jakość zdjęć wykonywanych nowym iPhonem 5 nie różni się zbytnio od wersji poprzedniej. A jak z wydajnością? Apple wyraźnie zoptymalizował iOS 6, który działa naprawdę bez zarzutu.


Z pewnością Apple stworzył zupełnie nowy telefon. Od podstaw przeanalizowano każdy z elementów nowego iPhone'a 5, po to, by zmaksymalizować jego użyteczność i zadowolenie korzystającego z niego klienta. Wszelkie usprawnienia względem poprzedniej wersji składają się na niemal perfekcyjny model telefonu dla naprawdę wymagających. Choć z pewnością nie wygra we wszystkich rankingach z innymi modelami dostępnymi na rynku, to jest naprawdę zrównoważonym produktem, porównywalnym z luksusową biżuterią czy zegarkiem.

SŁUCHAWKI GRATIS!!

Polecamy

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Kontakt


 
  • ODBIÓR / SPRZEDAŻ
 
  • Godziny otwarcia:
    • Pon-Pt 10-17  
    • Sob 10-14


NA MIEJSCU AKCEPTUJEMY
GOTÓWKĘ ORAZ KARTY PŁATNICZE

  • Sprzedaż hurtowa
 

RATY


Bezpieczne zakupy

 

opineo

 

opineo

 

Sklep internetowy oparty na oprogramowaniu Shoper

Do góry

 

Jesteśmy obecni na ShopMania - Zakupy online

Sklep internetowy Shoper.pl